Can Hoca’nın Gerçek Havas Kitapları

Gerçek Havas Kitapları

Gerçek Havas Kitapları

ARAPÇA OSMANLICA FARSCA EL YAZMASI KİTAPLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

TÜRKÇEYE ÇEVİRDİĞİMİZ VE DENENMİŞ EKSİKSİZ FORMÜLLER İÇEREN KİTAPLAR İÇİN YAZIYI OKUMAYA DEVAM EDİNİZ.

Merhaba dostlarım.

Bildiğiniz üzere siz ilim taliplilerine elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bize en çok gelen sorulardan biri de havas kitapları üzerine. Öncelikle şunu iyi bilin kardeşlerim matbaa ile basılan hiç bir havas kitabı güvenilir olmaz. Zira gerek bilir kişilerce gerek yayın evinin isteği zorunluluğu ile havas kitapları içerisindeki formüller ve tarifler eksiltilir. Bize pek çok kitap sorulmakta kardeşlerim şu kitap bu kitap diye ayırmaya gerek yok matbaadan çıkmış havas kitaplarına güvenmeyiniz. Keza bir soruda internetten formül arayanlarla ilgili. Kardeşlerim internet sitelerine kimin kurduğu belli olmayan sitelerde kimin paylaştığı belli olmayan formülleri denemeyin! Zira sizin ne olduğunu bilmeden yaptığınız şey sizi dininizden imanınızdan eder mazallah. İnternette hiç bir formül eksiksiz değildir. Bu formüllerin eksiltilip verilme sebebide son derece komiktir. Derler ki, “sizler zarar görmeyin diye biz bunları eksilttik”. Kuyruklu yalandır. Zira yarım ilim ile iş yapandan daha zarara uğrayan kimse yoktur. Keza yarım doktor şifadan yarım imam imandan eder derler. Aman kardeşlerim eksik formüllerle amel etmeye çalışmayın. İçeriğinde ne olduğunu anlamadığınız arapça metinleri okumayın. Her arapça metin dua veya iyi bir kelam değildir. O metinde haşa yaradana küfretme adiliğini gösterip iblisi öven sözcükler barındırılıyor olabilir. Allah muhafaza etsin bizleri kardeşlerim. Bilip bilmediğiniz dua diye size verilen şeylerin Türkçe meâlini bilmeden okumayın. Dualara dikkat edin dostlarım bazı dualar Allah c.c. yu över gibi görünür lâkin iyi okursanız haşa Allah c.c. ya emir verircesine yazılmış şirk ehlinin irinli kaleminden çıkmış dua benzeri şeytan kelamları internet sitelerinde dolaşmaktadır. Sizler neyin ne olduğunu bilmeden bir heyecan ile iş yaparsanız kaybedenlerden olursunuz. Önce imanınızı sonra sağlığınızı sonra hayatınızı. Zira “Yarım bilgi ilim değil zifirdir” der Şamil Hayyam Keykubadi hazretleri. İnternette formüller üzerine kurulmuş çoğu sitede büyücülerin reklamları tanıtımları yapılır. Sözüm ona formüller eksik olduğu için bir amel edemeyip onların yönüne girip imandan çıkmanızı bekler bu siyonist kafalı şirkciler. Aman kardeşlerim siz Allah c.c. nun merhametine sığının. Büyü ile havass ilmini birbirine karıştırmayın. Alime zalim zalimlere alim diyenlerden. Firavun aşıklarının ellerini öpenlerden dizlerine düşenlerden olmayın!!!

Ey kardeşlerim! Biz Allah c.c. nun rızası ve taliplerin duası için bu ilmi öğrenmek isteyenler için kitaplar hazırlarız. Büyük alimlerin o kutlu imam ve velilerin el yazması kitaplarından deneyip tecrübemizin eleğinden geçmiş güzel ve hayır üzere amel davet ve tarifleri Türkçe meal ile her taliplinin okuyup anlayabileceği şekilde kitap eyledik. Siz talipliler eğer ilmi öğrenmek ister iseniz bu kitabı sadece ve sadece bizden temin edebileceğinizi ve kitabı alanların bizlerden olduğunu unutmayın.

Kitapları temin etmek isteyenler aşşağıdaki numaradan bize ulaşabilirler. Kitaplar bilgisayar’da okunacak şekilde yollanacaktır. Kitap içeriğini kopyalamak veya bir sitede vb yerde yayınlamak katti suretle yasaktır kardeşlerim. Kitap içerisinden örnek sayfa vb isteyenlere yollanmayacaktır zira siz nasıl ki bir kitab satıcısından kitabın 5-10 sayfasını kesip size vermesini isteyemezseniz bizdende örnek formül istemeniz mümkün değildir kardeşlerim. İki kitabımız mevcuttur kardeşlerim. Bunlardan biri surelerin havası üzerine çok değişik formüller içerir. Diğeri ise cin ve hadim davetleri muhabbet define nevileri hapistekini kurtarma zalime galip olma tefrik zengin olma ve sırlı vefkler sırlı tılsımlar ve kasemler üzerinedir.  Bir diğer kitabımız daha vardır ancak o henüz hazırlık aşamasındadır. İnşAllah bittiğinde siz ilim taliplleri ile onu da buluşturacağız. Eğer arap diline hakim iseniz el yazmasıda alabilirsiniz kardeşlerim. Gerçek havas el yazması kitap temin etmek isteyenler bizi aşşağıdaki numaradan çekinmeden araya bilir. Şu sayfada temin ettiğimiz el yazmaları hakkında daha derin bilgiler ve örnek sayfa görebilirsiniz: Havas El Yazmaları

Can Hoca’nın Havas Kitabı – Vefkler,davetler,Muhabbet tılsımları,Tefrik tılsımları,Burçların Sırları,İrsali Hatif,Mendel,Define Terbileri,Manevi Mertebelerde Yükselme,Havas’ın Sırları,Ayetlerin sırları,Surelerin Sırları ve daha nice formül ve denenmiş tertip… 351 Sayfa Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

MAİL: havasalimi@yandex.com

Uyarı: Kitapları elden teslim etme durumumuz yoktur. Mail üzerinden temin edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Post Navigation