Kitap ve El Yazması Temini

Havas Sözlüğü

HAVAS KİTAPLIĞI

Merhaba sevgili dostlar.

İlim öğrenmek maksadıyla elimizdeki orjinal arapça osmanlıca farsca el yazmalarını temin etmek isteyen kardeşlerimiz için elimizdeki el yazmalarının bir kısmını burada listelemek istedim.

ÖRNEK RESİMLERİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN ÖRNEK RESMİ GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ KİTABIN ADINA TIKLAYIN.

KİTAP TEMİNİ İÇİN İLETİŞİM: 0533 056 29 36

 

Hz. Ali’nin Duası: Bu eserdeki dua Hz. Ali’ye atfedilmiş onun dilinden çıktığı söylenmiştir. En doğrusunu Allah c.c. bilir bizim bu güzide eser hakkında yorum yapma sıfatımız bulunmamaktadır.

El Kazvini’den Yaratılışın Sırları Kitabı: Tam ismi Acaibu’l-Mahlukat ve Garaibu’l-Mevcudat, olan bu kitap Cinler,Melekler,Şeytanlar  Dünyada yaşayan hayvanlar bitkiler ve farklı alemlerdeki mahlukatlar üzerine bilgiler içeren eşsiz bir kitaptır. Bu kitabın rehberliği özellikle farklı alemler hakkında bilgi edinmek isteyen kimselerin merakını cezbedecek ve akıllarını feth edecektir.

Alemler ve Astronomi El Yazması: Timbuktu civarında çölden çıkarılan bu eser içinde alemlerin ve astronominin ilişiğine dair sırlar barındırmaktadır.

Muayyed El Din El Tuğrai Simya Kitabı: Bu eser ortaçağ döneminin islami simya döktri ve sırlı formül ve uygulamalarını içermektedir. Simya ilmine merak salmış ehil kimselerin okumaya doyamayacağı bir eser.

Ali ibn Amir El Furkani: Ezoterik dua ve sırlar içeren maneviyat dolu bir el yazması.

Arapça El Yazması  Kuran-ı Kerim

Arapça El Yazması Aziz Yuhanna İncili

Arapça El Yazması Aziz Luka İncili

Arapça El Yazması Aziz Mark İncili

Arapça El Yazması Eski Ahit

Arapça El Yazması Tevrat

Cifir Matbu: Bu muhteşem eser Uluğ Bey hazretlerinin özellikle vefk ve cifir ilmine kendini adayanlara Allah c.c. nun izniyle muhteşem bir armağanıdır. İçerisinde noksansız tablolar şemalar bilgiler ve formüller içeren bu güzide eser özellikle estronominin havas etkileri ve vefk ilmi üzerine ihtisas yapmak isteyenlerin severek okuyup rahatca fehim edeceği bir eserdir.

Çeşmin Naife: Ezoterik ve mistik dualar içeren özel çalışmaların ve tecrübelerin eseri olan bu 17. yüzyıl yazması her havas ve maji erbabının elinin altında bulunmalıdır.

El Maliki’nin Tıp Kitabı: Endülüslü yazar Abdullah ibn  El Maliki’nin tecrübe ve derlemeleriyle ortaya çıkan 1000 den fazla bitki ve karışım ile her nevi hastalık ve cefa’nın Allah c.c. nun izni ile def ve izalesi için yazılmış eşsiz bir eser.

Enam-ı Şerif: Çeşitli şifalı uygulamalar içeren eşsiz bir yazma

Enam-ı Şerif 2: Çeşitli şifalı uygulamalar içeren eşsiz bir yazma

Acaibül Acaib: Acaiblerin acaibi anlamını taşıyan çok derin ilimlerin anahtarı olan bir yazma

Acaibül Uccab: Acaiblerin acaiblerinin de acaibi anlamındaki çokta anlatmaya mahal vermeyen ilmi kapılara bölmüş ve her kapının anahtarını için aktarmış sadece ariflerin çözebileceği eşsiz bir yazma.

Asrar-il Cezül: Binbir nevi sır ihtiva eden denenmiş formüller içeren bir yazma

Cifir İlmi Kitabı: Cifir ilmini bütün sırlarıyla anlamak ve deneyim etmek isteyenlerin okuması hatta özümsemesi gereken gerçek bir ilim bankası.

Samur Hindi: Yüzlerce kişi üzerinde denenmiş ve etkili olmuş sayısız muhabbet tılsımını içeren eşsiz ve eksiksiz bir el yazması.

TamTam Hindi: Muhabbet tefrik ve kahır ilimlerini kapsayan denenmiş yüzlerce formül ve eşsiz vefkler içeren eksiksiz bir eser.

Sihrul Celb: Büyü bozma ve sihir celbi konusunda başka kitaplarda görmediğimiz incelik ve ilmi içinde ihtiva etmekte.

Berhetiye Serhi: Berhetiye ilmini gerçekten öğreten ve berhetiyenin kullanım hususlarını eksiksiz ve denenmiş yollarla anlatan her ilmi kapsayan bir kitap.

Remilül Kenbar: Remil ilminin derin sırlarını ve kahinattaki her mukayeti remil ile yorumlamanın doğru eğitim ve uygulamalarını öğreten eşsiz bir eser.

Cevherül Havas: Havas ilminin farklı konularında mücerreb uygulamaların bulunduğu 235 yıl önce vefat etmiş Kutben Aslut bin Bekir isimli havas aliminin kendi özel notlarından oluşmakta.

Cin davetleri üzerine: Bu kitap cinlerle nikah kıyma yöntemlerinden onları kendinize ram etmeye kadar pek çok hassa yı denenmiş formüllerle meraklısına sunmakta.

Daire-i Ricaül Ğayb: Ricaül Ğayb erenlerinden ve onların başı Kutbun vezirleri ve erenlerin hikmetine mashar olmak isteyenlerin. Kutbun ve vezirlerinin yardım ve vekaletini isteyenlerin klavuzu olan bir el yazması cep boy kitap.

Davetname: Orjinal firdevsinin tüm feriştah aleminin sırlarını aktardığı bir yazma. Bu yazmayı barındıranlar cinni ve hadimlerden yardımcı edinmeyi bırakır.

Divanü Aferatül Seba: Bu el yazması haftanın 7 gününe hükmeden kudretli ifritlerin ve onların ordularını celb etmenin tehlikeli ve kuvvetli sırrını ihtiva eder.

El Evfak: Gazali hazretlerinin engin bilgisini aktardığı bu kitap arapça ve farsça olarak eksiksiz biçimde elimizde mevcuttur.

El Karin: Ruhani ilimler ve vefklerin ruhanileri üzerine güçlü ve denenmiş tarifler içeren bir eser.

El-Şifa: Muhteşem bir el yazması olmasının yanında her nevi ruhani ve cismani hastalığın bitkisel ve ruhani çözümünü içinde ihtiva etmekde. Hiç şüphesiz dertde devada Allah c.c. Dan.

Esrar-ı Ğasemi: Bu eserin eksiksiz arapçası az bulunur cinstendir ihtiva etti sırlar ise dehşet vericidir.

Evrad-ı Mevlana: Mevlana Celaleddin-i Rumi nin tesirli ve ruh okşayan mübarek dualarını eksiksiz halde içeren hoşluk verici bir maneviyata sahip el yazması.

Fazilet-i Yasin: Yâsin suresinin esrarları ve sırları ne bir kitaba nede bir akla sığar. Yazar olan alim elinin ve dilinin döndüğü kadarıyla Allah c.c. nun izniyle kendi şahit olduğu sırları ve Yâsin’in havaslarını bu el yazmasında toplamış.

Ferahname: Havas ın temellerini ve eşsiz bazı formüllerini içeren son derece sade bir uslüp ile büyük bir hazinenin kaleme alındığı eşsiz bir el yazması.

Garaib-Fi Sır: Daha ilk sayfalarından uygulamalar ve örnekler fışkıran eşsiz bir havas hazinesiyle donanmış mucizevi örnekler içeren bir yazma.

Havas-ı Besmele: Besmelenin eşsiz havaslarını ihtiva eden muhteşem bir el yazması.

Hayatül Heyavan: Hayvanlar aleminin sırlarını ve esrarını içeren. Neşeli ve bir o kadarda meraklısı için sırlar bahşeden eşsiz bir eser.

İncil: Çok eski ve el yazması bir incil.

Kahirül Ervah: Ervahın bilinmeyen sırlarını Allah c.c. nun izniyle bize aktaran eksiksiz halinin başka yerde bulunması çok zor olan bir eser.

Kenzül Zıhhatül Ednabiye: Dört ciltlik muhteşem bir eser sır ve şifa dolu.

Sadık Efendi Enam-ı: Sadık efendinin notlarını tuttuğu şahsi enam-ı şerifesi

Şemsül Maarif: Onu anlatmaya dil yetmez tüm sırlarıyla eksiksiz bir biçimde el yazması Şemsül Maarif.

Kitab-ül Bülhan: İfritler ve onların sırlarına ve tasallut oldukları hastaalr için sahih şifaları içeren eşsiz bir el yazması.

Hazine işaretleri Kitabı: Hazinelerin sırlarını çözmek isteyenler için eşsiz bir eser.

İmam-ı Şibli Cinlerin Esrarı: Bu eserin arapça ve eksiksiz hali az bulunur bizde mevcuttur orjinalindeki davet anlatımları içinde yer bulmaktadır 233 sayfa ve arapçadır.

Esmaül Hüsna Sırları: Molla Habibullah Şerif Kaşani efendinin eseridir ve esma-ül hüsnanın çeşitli havas ve esrarlarını anlatır vefkler ve uygulamalar sunar.

İbn-i Hasan’ın Tıp Kitabı: Tıbbi ilimlerle alakalı bir kitaptır

Şeyh Ali ebu Hayyullah El-marzuki’den Kenzül zeheb

Osmanlıca Nur Risalesi

Abbasi Döneminden Kalma El Yazması

Anahtarlar El Yazması

Asrar-ül Vefk: Her konuda pek çok vefk davet ve uygulama içeren 300 küsür sayfalık eşsiz bir eser.

 

 

———–

ELİMİZDE TOPLAM 2000 KÜSÜR EL YAZMASI VARDIR. LÂKİN TÜM BU LİSTEYİ SADECE BİZİMLE DAHA ÖNCE ALIŞVERİŞ YAPMIŞ GÜVENİLİR KİMSELERE SUNMAKTAYIZ.

YUKARIDA ADI GEÇEN KİTAPLARDAN DENEDİĞİMİZ UYGULAMARI İÇEREN TÜRKÇEYE ÇEVİRDİĞİMİZ MUHABBET TEFRİK DEFİNE VE DİĞER PEK ÇOK KONUDA DENENMİŞ FORMÜLLERİ KOYDUĞUMUZ 350 SAYFALIK KİTABIMIZ TÜRKÇE İSTEYENLER İÇİN MEVCUTTUR. 

 

UYARI: BAHSİ GEÇEN TÜM KİTAPLAR EL YAZMASIDIR HİÇ BİRİ EKSİK VEYA DEĞİŞTİRİLMİŞ DEĞİLDİR. TAMAMI İLMİN ÜSTATLARI TARAFINDAN YAZILMIŞ EŞSİZ ESERLERDİR. KİTAPLAR KOPYA KORUMALI ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR. BU HEM KİTABIN SİZDEN BAŞKASININ ELİNE GEÇMESİNİ ÖNLEMEKTE HEMDE HAKSIZLIĞI ENGELLEMEKTEDİR.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ: 0533 056 29 36

UNUTMAYIN: İLİM KENDİNİ BİLENİNDİR. KENDİNİ BİLMEYEN İÇİN İÇİ BOŞ BİR EZİYETTİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir